Aquarelle effect – malowanie na mokro od Neo Nail

Na pierwszy ogień moich recenzji została wybrana kolekcja Aquarelle od Neo Nail. Na rynku pojawiły się już jakiś czas temu, ale w natłoku obowiązków i pracy nie było okazji by je wypróbować, ale już są i chyba zostaną na trochę dłużej.

Produkt ten służy do wykonywania zdobień typu Sharm effect , czyli tak zwanego „malowania na mokro”. Jak zrobić szybkie i efektowne zdobienie? Teraz to proste. Nakładamy bazę i ją utwardzamy. Następnie nakładamy odcień bazowy i również go utwardzamy – najlepiej sprawdza się jasny kolor. Kolejny krok to nałożenie Base Aquarelle Clear, której się nie utwardza tylko na mokrej tworzymy nasze dzieło od kropeczek po linie i ciapki. Możliwości jest wiele, a efekt na pewno zachwyci każdą nawet najbardziej wymagającą kobietkę. Sposób wykonania banalny , bo pędzelkiem lakiery bądź pędzelkiem do zdobień możemy stworzyć nowatorski oraz wielowymiarowe wzory, ponieważ powstają odgraniczone linie i świetny efekt gotowy jest w zaledwie parę sekund. Moja kolekcja składa się z kolorów – White, Lavender, Blue, Black, Pink, Fuchsia, Raspberry, Emerald, Navy, Violet, Purple oraz bezbarwnej bazy Clear.

Jak dla mnie kolekcja Aquarelle to przełom w stylizacji paznokci. Pozwoliła mi ona uzyskać szybkie i efektowne zdobienia. Jest to dla mnie bardzo ważne , dlatego te produkty z czystym sumieniem oceniam bardzo wysoko.