O mnie

Hej! W końcu się stało, założyłam bloga o którym marzyłam już ładnych parę miesięcy! Chcę się z Wami podzielić nowinkami kosmetycznymi z zakresu stylizacji brwi,  paznokci oraz zabiegami i produktami kosmetycznymi.  Przez to, że pracuję w branży Beauty, będę Wam mogła zdradzić wiele sposobów na piękną skórę, włosy i ciało, ale również moją wielką pasją są nowości i trendy w świecie paznokci i brwi! Znajdziecie tutaj wiele porad jak również mnóstwo inspiracji!

Nazywam się Karolina Międlarz. Jestem absolwentką dwustopniowych studiów z zakresu kosmetologii. Realizację swoich marzeń zaczęłam od podstaw czyli wykształcenia i zdobycia niezbędnych kwalifikacji. Odbyłam kilkanaście kursów i szkoleń podnoszących moje kwalifikacje zawodowe, a tym samym pozwalające mi oferować szereg innowacyjnych usług i zabiegów kosmetycznych. Odbyłam szereg praktyk w trakcie studiów, a także pracowałam w renomowanych salonach kosmetycznych. Swoją przygodę ze stylizacją paznokci rozpoczęłam w zaciszu domowym, gdzie wszystkie poznane techniki oraz podpatrzone wzory uparcie ćwiczyłam aby aż po 7 latach poczuć się na tyle pewnie w tym co robię by odważyć się na własny salon. Od 3 marca 2018 roku jestem właścicielką salonu Beauty Boom znajdującym się w Lublinie. Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o własnym salonie kosmetycznym. Chciałam żeby to było miłe i przytulne miejsce, w którym każda kobieta może poczuć się jak królowa.

Czy można moje marzenie uważać za spełnione? Pewnie tak, ale ja wiem że to dopiero początek .. 😉 Na pewno blog będzie urozmaiceniem i odskocznią w codziennych obowiązkach!


Pamiętaj! Rób to co kochasz, a nigdy nie poczujesz, że pracujesz 🙂